מדיניות פרטיות

שירות Same-דרכם, ואת החברה הוא באופן אישי והן ביחד ( “אותנו”,” אנחנו”, או ‘שלנו’) מפעילים את היישום הנייד Same-Way ( ‘השירות’).

דף זה מודיע לך על המדיניות שלנו בנוגע לאיסוף, שימוש וחשיפה של מידע אישי כאשר אתה משתמש בשירות שלנו.

אנחנו לא נשתמש או לשתף את המידע שלך עם אף אחד מלבד כמתואר במדיניות פרטיות זו.

אנו משתמשים במידע האישי שלך למתן ושיפור השירות. עקב שימוש בשירות, אתה מסכים לאיסוף ושימוש במידע בהתאם למדיניות זו. אלא אם מוגדר אחרת במדיניות פרטיות זו, המונחים המקובלים מדיניות פרטיות זו אותה משמעות כמו התנאים וההגבלות שלנו.

אתה מסכים להגן, לשפות ולפצות אותו סטרי וכל שותפיו Same-Way ולהגן עליה מפני כל תביעה, נזיקין, התחייבויות, הפסדים, התחייבויות, עלויות, חובות, קנסות, עמלות בגין איחור, דמי ביטול והוצאות (כולל עורך הדין של אגרות) כתוצאה ישירה או עקיפה מן: (I) שימושך-באותה הצורה (או כל חלק ממנו); (Ii) הפרה של תנאי מהתנאים הללו על ידך; (ג) כל נזק מכל סוג, בין אם ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד, אתה עלול לגרום לצד שלישי כלשהו המתייחס לשימושך (או חוסר היכולת להשתמש) את MCS; (Iv) הפרה שלך של כל זכויות הקניין הרוחני של צד שלישי, הזכות לפרטיות או זכויות אחרות באמצעות השימוש שלך בדרך-זהים או מתן מידע על-באותה צורה

עוגיות

עוגיות הן קבצים עם כמות קטנה של נתונים, אשר עשוי לכלול מזהה ייחודי אנונימי. עוגיות נשלחות לדפדפן מאתר אינטרנט ומאוחסנות על הכונן הקשיח של המחשב. אנו משתמשים "עוגיות" לאיסוף מידע. אתה יכול להורות הדפדפן כדי לסרב כל העוגיות או שיתריע כאשר עוגיה נשלחת. עם זאת, אם אתה לא מקבל עוגיות, ייתכן שלא תוכל להשתמש בחלק חלקים של השירות שלנו. אנחנו שולחים עוגיית מושב למחשב כאשר אתה מתחבר לחשבון המשתמש שלך. סוג זה של עוגייה עוזר אם אתה מבקר מספר דפים על השירות במהלך אותה הפגישה, כך שאתה לא צריך להזין את הסיסמה שלך על כל עמוד. לאחר שתתנתק או תסגור את הדפדפן, עוגיה זו פוקעת. בנוסף, אנו משתמשים בעוגיות עוד טווח למטרות אחרות כגון להציג מידע התכנים ועל חשבונך. אנחנו לקודד עוגיה שלנו כך שרק אנחנו יכולים לפרש את המידע האגור בהם. משתמשים תמיד יש את האפשרות להשבית עוגיות באמצעות העדפות הדפדפן שלהם. אם תבטל עוגיות על הדפדפן שלך, שים לב כי חלקים מסוימים של השירות שלנו לא יוכלו לפעול בצורה יעילה או עשוי להיות איטי באופן משמעותי.

רישום משתמש ונתונים שנאספו

משתמש אחד יכול להתחבר עם זהות הרשת החברתית שלהם או להירשם לאפליקציה בתור משתמש חדש. בשני המקרים אנו אוספים ולשמור מזהים דוא"ל ומספר טלפון. מזהה אימייל משמש לשלוח מבצעי קידום מכירות בזמן שבו Same-Way חושב הוא שימושי עבור המשתמש ואת מספר הטלפון נשמר, כך שמשתמשים כאשר הם על נסיעה ביישום, ניתן להתקשר משתמש אחר ישירות לחסוך זמן תקשורת.

המידע שנאסף על ידי צדדים שלישיים למטרות פרסום.

אנו עשויים לאפשר לספקי שירות, חברות פרסום ברשתות מודעות, וצדדים שלישיים אחרים כדי להציג פרסומות על השירות שלנו. ייתכן שחברות אלו משתמשות בטכנולוגיות מעקב, כגון עוגיות או במשואות אינטרנט, כדי לאסוף מידע על משתמשים שמציגים או אינטראקציה עם הפרסומות שלהם. אנחנו לא מספקים שום מידע אישי לא-אנונימי לחברות פרסום ברשתות מודעות. חלק בחברות פרסום צד שלישי אלה עשויים להיות רשתות פרסום, כי הם חברי יוזמת הפרסום ברשת, אשר מציע מיקום יחיד לבטל את המיקוד של מודעות מחברות חבר (www.networkadvertising.org). ביטול ההסכמה לא להקטין את מספר הפרסומות שאתה רואה.

ציות לחוקים

אנו עשויים לחשוף את המידע האישי במצבים מיוחדים שבהם יש לנו סיבה להאמין כי הדבר הכרחי כדי לזהות, ליצור קשר או לפתוח בהליך משפטי נגד מישהו נזק, ופצעו או הפרעה (בכוונה או שלא בכוונה) עם זכויות או רכוש שלנו, משתמשים או כל אדם אחר יכול להיפגע על ידי פעילויות כאלה. אנו נחשוף המידע האישי שלך שבו נדרש לעשות כן על פי דין או צו הבא או אם אנו מאמינים כי פעולה זו חיונית כדי לקיים את החוק ואת לבקשות הסבירות של אכיפת החוק או כדי להגן על הביטחון או שלמותו של השירות שלנו.

עסקה

במקרה שאנחנו למכור או לקנות עסק או הנכסים שלהם, או לעסוק בהעברות, רכישות, מיזוגים, שינויים מבניים, שינויי שליטה ועסקות דומות אחרות, לקוח או פרטי משתמש היא בדרך כלל אחד מהנכסים העסקיים להעברה. לפיכך, המידע האישי שלך עשוי להיות כפוף העברה כזו. במקרה של חדלות פירעון הסביר, מידע אישי עשוי להיות מועבר לידי נאמן או חייב ברשות ולאחר מכן לקונה עוקבת.

אבטחה

על אבטחת המידע האישי שלך חשובה לנו, אך יש לזכור כי אין שיטת השידור באינטרנט, או שיטת האחסון האלקטרוני היא 100% מאובטחת. בעוד אנו שואפים להשתמש באמצעים מקובלים מבחינה מסחרית כדי להגן על המידע האישי שלך, אנחנו לא יכולים להבטיח את הביטחון המוחלט.

העברה בינלאומית

המידע שלך, כולל מידע אישי, ניתן להעביר - ומתוחזק על - מחשבים הממוקמים מחוץ למדינה שלך, במחוז, במדינה או סמכות שלטונית אחרת, בה חוקי הגנת נתונים עשויים להיות שונים מאלה מן השיפוט שלך. אם אתה נמצא מחוץ לישראל ובוחר לספק לנו פרטים, שים לב שאין לנו להעביר את המידע, לרבות מידע אישי, לישראל ולעבד אותו שם. הסכמתך למדיניות פרטיות זו ואחריו ההגשה שלך של מידע כזה מייצג את הסכמתך ההעברה.

גישת תיקון

פרטיות ישראלית מאפשרת לך לקבל גישה, ונכון, את המידע האישי שאנו מחזיקים בך בנסיבות מסוימות. אם אתה רוצה להשיג גישה כזו, אנא צור איתנו קשר על הפרטים המפורטים לעיל. שים לב כי הדרישות לגישה משולבת ותיקון במסגרת מדיניות פרטיות זו פועלות לצד ואינו מהווה תחליף הליכים פורמליים או משפטיים אחרים שבאמצעותו אדם יכול להינתן גישה, או תיקון של, המידע האישי שלהם

תלונות

אנו משתמשים בעיקרון הפרטיות הישראלי על מנת להגיש תלונה אצלנו, אנא צור קשר באמצעות הפרטים הנ"ל עם הפרטים הבאים: פרטי שם וכתובת שלך ההפרה לכאורה של פרטיות קישור לכתובת אתר של הפרה לכאורה של פרטיות (אם רלוונטי ). בבקשה לאפשר לנו 30 ימים כדי לחקור את תלונתך, שלאחריו אנו ניצור עמכם קשר מיידי כדי לפתור את הבעיה.

שמירת המידע

אנו שומרים מידע עבור כל עוד נדרש, מותר או שאנחנו מאמינים שזה שימושי, אבל לא על עצמה את ההתחייבויות השמירה. אנו עשויים להשליך מידע שיקול דעתנו וללא הודעה, בכפוף לדין החל באופן ספציפי דורש טיפול או שמירה של פרטים. אתה חייב לשמור רשומות משלך, גיבוי נפרד.

קישורים לאתרים אחרים

השירות שלנו עשוי להכיל קישורים לאתרים אחרים שאינם מופעלים על ידינו. אם אתה לוחץ על קישור צד שלישי, תופנה לזה של אתר הצד השלישי. אנו ממליצים לך לבדוק את מדיניות הפרטיות של כל אתר שאתה מבקר. אין לנו שליטה על, ואין לנו כל אחריות על התוכן, מדיניות הפרטיות או פרקטיקות של כל אתרי צד ג 'או שירותים.

הפרטיות של הילדים

השירות שלנו אינו מתייחס לאף אחד מתחת לגיל 16 ( "ילדים"). איננו אוספים ביודעין מידע אישי מזהה מילדים מתחת לגיל 16. אם אתה הורה או אפוטרופוס אתה מודע לכך ילדים שלך סיפק לנו מידע אישי, אנא פנה אלינו. אם ייוודע לנו כי אספנו מידע אישי מילדים מתחת לגיל 18 ללא אימות של הסכמה הורית, אנו נוקטים צעדים כדי להסיר את המידע כי מהשרתים שלנו או להחליף אותו עם מידע אישי של הורה או אפוטרופוס של ילדים.

שינויים במדיניות פרטיות זו

אנו עשויים לעדכן את מדיניות הפרטיות שלנו מעת לעת. אנו נודיע לכם על כל שינוי על ידי פרסום מדיניות הפרטיות החדשה בעמוד זה. אתה מומלץ לעיין במדיניות פרטיות זו מעת לעת שינויים. שינויים במדיניות פרטיות זו יעילים מייד עם פרסומם בדף זה. אם נבצע שינויים מהותיים במדיניות פרטיות זו, נודיע לך אם באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני שמסרת לנו, או על ידי הצבת הודעה בולטת באתר האינטרנט שלנו.

הסכמה

אתה מתחייב שאתה מסוגל לתת הסכמות פי דיני מדינת ישראל או, במקרה שאתה לא צריך את היכולת לתת הסכמה, הנך מתחייב כי האפוטרופוס או עורך הדין שלך הוא מסוגל לתת שום הסכמה כנדרשת על פי מדיניות פרטיות זו בשמך. הנך במפורש מרצון להעניק הסכמה מדעת שלך כדי שנוכל להתמודד עם המידע האישי שלך בהתאם לתנאים של מדיניות פרטיות זו. האם כדאי לחזור הסכמתך, אנא צור איתנו קשר? אם לחזור הסכמתך, אתה מאשר ומסכים שאי אספקת סוגים מסוימים של מידע אישי לא יכול לתת לך גישה לפונקציונליות המלאה של השירות. כל תביעה הקשורה בדרך-הזהה או השימוש-באותה הצורה תהיה כפופה ולפרש בהתאם לחוקי מדינת ישראל, מבלי להתייחס לעקרונות המתנגשים חוקיה. כל מחלוקת נובעת או הקשורים לשימושך באתר זה ו / או את באותה הצורה יובא, ואתה מסכים בזאת סמכות שיפוט בלעדית ולמקום, לבתי המשפט המוסמך של מחוז תל אביב, ישראל. אם כל תנאי מתנאים אלו הוא מצא שאינו חוקי, בטל, או מכל סיבה בלתי ניתן לאכיפה, אזי הוראה כי יראו להפרדה מתנאי אלה לא ישפיעו על התוקף ועל יכולת האכיפה של הוראה כלשהי הנותרים. כל כותרת, הכותרת של כיתוב או סעיף הכלול במסמך מוכנס רק עניין של נוחות, ובשום אופן מגדיר או מסבירה שום סעיף או הוראה של תקנות אלה. תנאים אלו הם התנאים כולו ואתה מסכים בזאת סמכות השיפוט הבלעדית ולמקום, לבתי המשפט המוסמכים של מחוז תל אביב, ישראל. אם כל תנאי מתנאים אלו הוא מצא שאינו חוקי, בטל, או מכל סיבה בלתי ניתן לאכיפה, אזי הוראה כי יראו להפרדה מתנאי אלה לא ישפיעו על התוקף ועל יכולת האכיפה של הוראה כלשהי הנותרים. כל כותרת, הכותרת של כיתוב או סעיף הכלול במסמך מוכנס רק עניין של נוחות, ובשום אופן מגדיר או מסבירה שום סעיף או הוראה של תקנות אלה. תנאים אלו הם התנאים כולו ואתה מסכים בזאת סמכות השיפוט הבלעדית ולמקום, לבתי המשפט המוסמכים של מחוז תל אביב, ישראל. אם כל תנאי מתנאים אלו הוא מצא שאינו חוקי, בטל, או מכל סיבה בלתי ניתן לאכיפה, אזי הוראה כי יראו להפרדה מתנאי אלה לא ישפיעו על התוקף ועל יכולת האכיפה של הוראה כלשהי הנותרים. כל כותרת, הכותרת של כיתוב או סעיף הכלול במסמך מוכנס רק עניין של נוחות, ובשום אופן מגדיר או מסבירה שום סעיף או הוראה של תקנות אלה. תנאים אלו הם התנאים כולו אזי התנאי אמור תיחשב להפרדת מתנאים אלה לא ישפיעו על התוקף ועל יכולת האכיפה של הוראה כלשהי שנותרה. כל כותרת, הכותרת של כיתוב או סעיף הכלול במסמך מוכנס רק עניין של נוחות, ובשום אופן מגדיר או מסבירה שום סעיף או הוראה של תקנות אלה. תנאים אלו הם התנאים כולו אזי התנאי אמור תיחשב להפרדת מתנאים אלה לא ישפיעו על התוקף ועל יכולת האכיפה של הוראה כלשהי שנותרה. כל כותרת, הכותרת של כיתוב או סעיף הכלול במסמך מוכנס רק עניין של נוחות, ובשום אופן מגדיר או מסבירה שום סעיף או הוראה של תקנות אלה. תנאים אלו הם התנאים כולו

סיום

אנו רשאים להפסיק או להשעות את החשבון שלך באופן מיידי, ללא הודעה או התחייבות מוקדמת, מכל סיבה שהיא, לרבות וללא הגבלה אם הפרתם את התנאי. עם סיום, זכותך להשתמש בשירות תחדל מיד. אם ברצונך לסגור את חשבונך, אתה רשאי להפסיק פשוט שימוש בשירות. כל האמור בתנאי אשר מטבעם אמור לשרוד את הסיום יישאר בתוקף לאחר ההפסקה, כולל, ללא הגבלה, הפרשות בעלות, התנערות מאחריות, שיפוי ומגבלות של אחריות. אנחנו לא יהיו אחראים כלפיך או כלפי כל צד שלישי בגין כל תביעה או ניזק שנגרם של הפסקה או השעיית או כל פעולה אחרת נלקחה על ידינו בקשר לכך. אם החוק החל מחייב אותנו לספק הודעה על סיום או ביטול,

תיצור איתנו קשר

אם יש לך שאלות בנוגע לתנאים אלה, אנא פנו אלינו בכתובת admin@Same-Way.com Iאם יש לך שאלות בנוגע למדיניות פרטיות זו, אנא פנה אלינו בכתובת Post@Same-Way.com